Futbol : Matganell -Castellbell primer plat fort de la lliga a la tercera Catalana grup 7

La Federació Catalana de Futbol , ha fet oficial el calendari de competicions de la Tercera Catalana grup 7 de futbol en el qual està encuadrat el C.E Castellbell. el primer partit de lliga , serà un autèntic plat fort el dia 7 de Septembre al Camp del Marganell contra el CF Marganell .

TERCERA CATALANA, GRUP 7 Temporada 2013-2014

Primera Volta


Jornada 1 (08-09-2013)

MARGANELL, C.E. “A” – CASTELLBELL I VILAR, C.E. “A”
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. “A” – CAN TRIAS, U.D. “A”
BALCONADA, U.E. “A” – GIMNASTIC MANRESA, C. “A”
PIRINAICA, F.C. “A” – NAVAS,C.E. “A”
CARDONA, C.F. “A” – VILADECAVALLS C.F. “A”
SALLENT, C.E. “A” – JOANENC, F.C. “A”
GIRONELLA, C.F. AT. “B” – PUIGREIG, C.E. “A”
LLORENÇA F.C., C.E. “A” – CASTELLNOU UNIÓ ESPORTIVA “A”
OLVAN, C.E. “A” – SANTPEDOR, C.F. “A”

Jornada 2 (15-09-2013)

CASTELLBELL I VILAR, C.E. “A” – OLVAN, C.E. “A”
CAN TRIAS, U.D. “A” – MARGANELL, C.E. “A”
GIMNASTIC MANRESA, C. “A” – LA POBLA CLARAMUNT, C.F. “A”
NAVAS,C.E. “A” – BALCONADA, U.E. “A”
VILADECAVALLS C.F. “A” – PIRINAICA, F.C. “A”
JOANENC, F.C. “A” – CARDONA, C.F. “A”
PUIGREIG, C.E. “A” – SALLENT, C.E. “A”
CASTELLNOU UNIÓ ESPORTIVA “A” – GIRONELLA, C.F. AT. “B”
SANTPEDOR, C.F. “A” – LLORENÇA F.C., C.E. “A”

Jornada 3 (22-09-2013)

CASTELLBELL I VILAR, C.E. “A” – CAN TRIAS, U.D. “A”
MARGANELL, C.E. “A” – GIMNASTIC MANRESA, C. “A”
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. “A” – NAVAS,C.E. “A”
BALCONADA, U.E. “A” – VILADECAVALLS C.F. “A”
PIRINAICA, F.C. “A” – JOANENC, F.C. “A”
CARDONA, C.F. “A” – PUIGREIG, C.E. “A”
SALLENT, C.E. “A” – CASTELLNOU UNIÓ ESPORTIVA “A”
GIRONELLA, C.F. AT. “B” – SANTPEDOR, C.F. “A”
OLVAN, C.E. “A” – LLORENÇA F.C., C.E. “A”

Jornada 4 (29-09-2013)

CAN TRIAS, U.D. “A” – OLVAN, C.E. “A”
GIMNASTIC MANRESA, C. “A” – CASTELLBELL I VILAR, C.E. “A”
NAVAS,C.E. “A” – MARGANELL, C.E. “A”
VILADECAVALLS C.F. “A” – LA POBLA CLARAMUNT, C.F. “A”
JOANENC, F.C. “A” – BALCONADA, U.E. “A”
PUIGREIG, C.E. “A” – PIRINAICA, F.C. “A”
CASTELLNOU UNIÓ ESPORTIVA “A” – CARDONA, C.F. “A”
SANTPEDOR, C.F. “A” – SALLENT, C.E. “A”
LLORENÇA F.C., C.E. “A” – GIRONELLA, C.F. AT. “B”

Jornada 5 (06-10-2013)

CAN TRIAS, U.D. “A” – GIMNASTIC MANRESA, C. “A”
CASTELLBELL I VILAR, C.E. “A” – NAVAS,C.E. “A”
MARGANELL, C.E. “A” – VILADECAVALLS C.F. “A”
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. “A” – JOANENC, F.C. “A”
BALCONADA, U.E. “A” – PUIGREIG, C.E. “A”
PIRINAICA, F.C. “A” – CASTELLNOU UNIÓ ESPORTIVA “A”
CARDONA, C.F. “A” – SANTPEDOR, C.F. “A”
SALLENT, C.E. “A” – LLORENÇA F.C., C.E. “A”
OLVAN, C.E. “A” – GIRONELLA, C.F. AT. “B”

Jornada 6 (13-10-2013)

GIMNASTIC MANRESA, C. “A” – OLVAN, C.E. “A”
NAVAS,C.E. “A” – CAN TRIAS, U.D. “A”
VILADECAVALLS C.F. “A” – CASTELLBELL I VILAR, C.E. “A”
JOANENC, F.C. “A” – MARGANELL, C.E. “A”
PUIGREIG, C.E. “A” – LA POBLA CLARAMUNT, C.F. “A”
CASTELLNOU UNIÓ ESPORTIVA “A” – BALCONADA, U.E. “A”
SANTPEDOR, C.F. “A” – PIRINAICA, F.C. “A”
LLORENÇA F.C., C.E. “A” – CARDONA, C.F. “A”
GIRONELLA, C.F. AT. “B” – SALLENT, C.E. “A”

Jornada 7 (20-10-2013)

GIMNASTIC MANRESA, C. “A” – NAVAS,C.E. “A”
CAN TRIAS, U.D. “A” – VILADECAVALLS C.F. “A”
CASTELLBELL I VILAR, C.E. “A” – JOANENC, F.C. “A”
MARGANELL, C.E. “A” – PUIGREIG, C.E. “A”
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. “A” – CASTELLNOU UNIÓ ESPORTIVA “A”
BALCONADA, U.E. “A” – SANTPEDOR, C.F. “A”
PIRINAICA, F.C. “A” – LLORENÇA F.C., C.E. “A”
CARDONA, C.F. “A” – GIRONELLA, C.F. AT. “B”
OLVAN, C.E. “A” – SALLENT, C.E. “A”

Jornada 8 (27-10-2013)

NAVAS,C.E. “A” – OLVAN, C.E. “A”
VILADECAVALLS C.F. “A” – GIMNASTIC MANRESA, C. “A”
JOANENC, F.C. “A” – CAN TRIAS, U.D. “A”
PUIGREIG, C.E. “A” – CASTELLBELL I VILAR, C.E. “A”
CASTELLNOU UNIÓ ESPORTIVA “A” – MARGANELL, C.E. “A”
SANTPEDOR, C.F. “A” – LA POBLA CLARAMUNT, C.F. “A”
LLORENÇA F.C., C.E. “A” – BALCONADA, U.E. “A”
GIRONELLA, C.F. AT. “B” – PIRINAICA, F.C. “A”
SALLENT, C.E. “A” – CARDONA, C.F. “A”

Jornada 9 (03-11-2013)

NAVAS,C.E. “A” – VILADECAVALLS C.F. “A”
GIMNASTIC MANRESA, C. “A” – JOANENC, F.C. “A”
CAN TRIAS, U.D. “A” – PUIGREIG, C.E. “A”
CASTELLBELL I VILAR, C.E. “A” – CASTELLNOU UNIÓ ESPORTIVA “A”
MARGANELL, C.E. “A” – SANTPEDOR, C.F. “A”
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. “A” – LLORENÇA F.C., C.E. “A”
BALCONADA, U.E. “A” – GIRONELLA, C.F. AT. “B”
PIRINAICA, F.C. “A” – SALLENT, C.E. “A”
OLVAN, C.E. “A” – CARDONA, C.F. “A”

Jornada 10 (10-11-2013)

VILADECAVALLS C.F. “A” – OLVAN, C.E. “A”
JOANENC, F.C. “A” – NAVAS,C.E. “A”
PUIGREIG, C.E. “A” – GIMNASTIC MANRESA, C. “A”
CASTELLNOU UNIÓ ESPORTIVA “A” – CAN TRIAS, U.D. “A”
SANTPEDOR, C.F. “A” – CASTELLBELL I VILAR, C.E. “A”
LLORENÇA F.C., C.E. “A” – MARGANELL, C.E. “A”
GIRONELLA, C.F. AT. “B” – LA POBLA CLARAMUNT, C.F. “A”
SALLENT, C.E. “A” – BALCONADA, U.E. “A”
CARDONA, C.F. “A” – PIRINAICA, F.C. “A”

Jornada 11 (17-11-2013)

VILADECAVALLS C.F. “A” – JOANENC, F.C. “A”
NAVAS,C.E. “A” – PUIGREIG, C.E. “A”
GIMNASTIC MANRESA, C. “A” – CASTELLNOU UNIÓ ESPORTIVA “A”
CAN TRIAS, U.D. “A” – SANTPEDOR, C.F. “A”
CASTELLBELL I VILAR, C.E. “A” – LLORENÇA F.C., C.E. “A”
MARGANELL, C.E. “A” – GIRONELLA, C.F. AT. “B”
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. “A” – SALLENT, C.E. “A”
BALCONADA, U.E. “A” – CARDONA, C.F. “A”
OLVAN, C.E. “A” – PIRINAICA, F.C. “A”

Jornada 12 (24-11-2013)

JOANENC, F.C. “A” – OLVAN, C.E. “A”
PUIGREIG, C.E. “A” – VILADECAVALLS C.F. “A”
CASTELLNOU UNIÓ ESPORTIVA “A” – NAVAS,C.E. “A”
SANTPEDOR, C.F. “A” – GIMNASTIC MANRESA, C. “A”
LLORENÇA F.C., C.E. “A” – CAN TRIAS, U.D. “A”
GIRONELLA, C.F. AT. “B” – CASTELLBELL I VILAR, C.E. “A”
SALLENT, C.E. “A” – MARGANELL, C.E. “A”
CARDONA, C.F. “A” – LA POBLA CLARAMUNT, C.F. “A”
PIRINAICA, F.C. “A” – BALCONADA, U.E. “A”

Jornada 13 (01-12-2013)

JOANENC, F.C. “A” – PUIGREIG, C.E. “A”
VILADECAVALLS C.F. “A” – CASTELLNOU UNIÓ ESPORTIVA “A”
NAVAS,C.E. “A” – SANTPEDOR, C.F. “A”
GIMNASTIC MANRESA, C. “A” – LLORENÇA F.C., C.E. “A”
CAN TRIAS, U.D. “A” – GIRONELLA, C.F. AT. “B”
CASTELLBELL I VILAR, C.E. “A” – SALLENT, C.E. “A”
MARGANELL, C.E. “A” – CARDONA, C.F. “A”
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. “A” – PIRINAICA, F.C. “A”
OLVAN, C.E. “A” – BALCONADA, U.E. “A”

Jornada 14 (15-12-2013)

PUIGREIG, C.E. “A” – OLVAN, C.E. “A”
CASTELLNOU UNIÓ ESPORTIVA “A” – JOANENC, F.C. “A”
SANTPEDOR, C.F. “A” – VILADECAVALLS C.F. “A”
LLORENÇA F.C., C.E. “A” – NAVAS,C.E. “A”
GIRONELLA, C.F. AT. “B” – GIMNASTIC MANRESA, C. “A”
SALLENT, C.E. “A” – CAN TRIAS, U.D. “A”
CARDONA, C.F. “A” – CASTELLBELL I VILAR, C.E. “A”
PIRINAICA, F.C. “A” – MARGANELL, C.E. “A”
BALCONADA, U.E. “A” – LA POBLA CLARAMUNT, C.F. “A”

Jornada 15 (22-12-2013)

PUIGREIG, C.E. “A” – CASTELLNOU UNIÓ ESPORTIVA “A”
JOANENC, F.C. “A” – SANTPEDOR, C.F. “A”
VILADECAVALLS C.F. “A” – LLORENÇA F.C., C.E. “A”
NAVAS,C.E. “A” – GIRONELLA, C.F. AT. “B”
GIMNASTIC MANRESA, C. “A” – SALLENT, C.E. “A”
CAN TRIAS, U.D. “A” – CARDONA, C.F. “A”
CASTELLBELL I VILAR, C.E. “A” – PIRINAICA, F.C. “A”
MARGANELL, C.E. “A” – BALCONADA, U.E. “A”
OLVAN, C.E. “A” – LA POBLA CLARAMUNT, C.F. “A”

Jornada 16 (12-01-2014)

OLVAN, C.E. “A” – CASTELLNOU UNIÓ ESPORTIVA “A”
SANTPEDOR, C.F. “A” – PUIGREIG, C.E. “A”
LLORENÇA F.C., C.E. “A” – JOANENC, F.C. “A”
GIRONELLA, C.F. AT. “B” – VILADECAVALLS C.F. “A”
SALLENT, C.E. “A” – NAVAS,C.E. “A”
CARDONA, C.F. “A” – GIMNASTIC MANRESA, C. “A”
PIRINAICA, F.C. “A” – CAN TRIAS, U.D. “A”
BALCONADA, U.E. “A” – CASTELLBELL I VILAR, C.E. “A”
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. “A” – MARGANELL, C.E. “A”

Jornada 17 (19-01-2014)

CASTELLNOU UNIÓ ESPORTIVA “A” – SANTPEDOR, C.F. “A”
PUIGREIG, C.E. “A” – LLORENÇA F.C., C.E. “A”
JOANENC, F.C. “A” – GIRONELLA, C.F. AT. “B”
VILADECAVALLS C.F. “A” – SALLENT, C.E. “A”
NAVAS,C.E. “A” – CARDONA, C.F. “A”
GIMNASTIC MANRESA, C. “A” – PIRINAICA, F.C. “A”
CAN TRIAS, U.D. “A” – BALCONADA, U.E. “A”
CASTELLBELL I VILAR, C.E. “A” – LA POBLA CLARAMUNT, C.F. “A”
MARGANELL, C.E. “A” – OLVAN, C.E. “A”

Segona Volta

Jornada 18 (26-01-2014)

CASTELLBELL I VILAR, C.E. “A” – MARGANELL, C.E. “A”
CAN TRIAS, U.D. “A” – LA POBLA CLARAMUNT, C.F. “A”
GIMNASTIC MANRESA, C. “A” – BALCONADA, U.E. “A”
NAVAS,C.E. “A” – PIRINAICA, F.C. “A”
VILADECAVALLS C.F. “A” – CARDONA, C.F. “A”
JOANENC, F.C. “A” – SALLENT, C.E. “A”
PUIGREIG, C.E. “A” – GIRONELLA, C.F. AT. “B”
CASTELLNOU UNIÓ ESPORTIVA “A” – LLORENÇA F.C., C.E. “A”
SANTPEDOR, C.F. “A” – OLVAN, C.E. “A”

Jornada 19 (02-02-2014)

OLVAN, C.E. “A” – CASTELLBELL I VILAR, C.E. “A”
MARGANELL, C.E. “A” – CAN TRIAS, U.D. “A”
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. “A” – GIMNASTIC MANRESA, C. “A”
BALCONADA, U.E. “A” – NAVAS,C.E. “A”
PIRINAICA, F.C. “A” – VILADECAVALLS C.F. “A”
CARDONA, C.F. “A” – JOANENC, F.C. “A”
SALLENT, C.E. “A” – PUIGREIG, C.E. “A”
GIRONELLA, C.F. AT. “B” – CASTELLNOU UNIÓ ESPORTIVA “A”
LLORENÇA F.C., C.E. “A” – SANTPEDOR, C.F. “A”

Jornada 20 (09-02-2014)

CAN TRIAS, U.D. “A” – CASTELLBELL I VILAR, C.E. “A”
GIMNASTIC MANRESA, C. “A” – MARGANELL, C.E. “A”
NAVAS,C.E. “A” – LA POBLA CLARAMUNT, C.F. “A”
VILADECAVALLS C.F. “A” – BALCONADA, U.E. “A”
JOANENC, F.C. “A” – PIRINAICA, F.C. “A”
PUIGREIG, C.E. “A” – CARDONA, C.F. “A”
CASTELLNOU UNIÓ ESPORTIVA “A” – SALLENT, C.E. “A”
SANTPEDOR, C.F. “A” – GIRONELLA, C.F. AT. “B”
LLORENÇA F.C., C.E. “A” – OLVAN, C.E. “A”

Jornada 21 (16-02-2014)

OLVAN, C.E. “A” – CAN TRIAS, U.D. “A”
CASTELLBELL I VILAR, C.E. “A” – GIMNASTIC MANRESA, C. “A”
MARGANELL, C.E. “A” – NAVAS,C.E. “A”
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. “A” – VILADECAVALLS C.F. “A”
BALCONADA, U.E. “A” – JOANENC, F.C. “A”
PIRINAICA, F.C. “A” – PUIGREIG, C.E. “A”
CARDONA, C.F. “A” – CASTELLNOU UNIÓ ESPORTIVA “A”
SALLENT, C.E. “A” – SANTPEDOR, C.F. “A”
GIRONELLA, C.F. AT. “B” – LLORENÇA F.C., C.E. “A”

Jornada 22 (23-02-2014)

GIMNASTIC MANRESA, C. “A” – CAN TRIAS, U.D. “A”
NAVAS,C.E. “A” – CASTELLBELL I VILAR, C.E. “A”
VILADECAVALLS C.F. “A” – MARGANELL, C.E. “A”
JOANENC, F.C. “A” – LA POBLA CLARAMUNT, C.F. “A”
PUIGREIG, C.E. “A” – BALCONADA, U.E. “A”
CASTELLNOU UNIÓ ESPORTIVA “A” – PIRINAICA, F.C. “A”
SANTPEDOR, C.F. “A” – CARDONA, C.F. “A”
LLORENÇA F.C., C.E. “A” – SALLENT, C.E. “A”
GIRONELLA, C.F. AT. “B” – OLVAN, C.E. “A”

Jornada 23 (09-03-2014)

OLVAN, C.E. “A” – GIMNASTIC MANRESA, C. “A”
CAN TRIAS, U.D. “A” – NAVAS,C.E. “A”
CASTELLBELL I VILAR, C.E. “A” – VILADECAVALLS C.F. “A”
MARGANELL, C.E. “A” – JOANENC, F.C. “A”
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. “A” – PUIGREIG, C.E. “A”
BALCONADA, U.E. “A” – CASTELLNOU UNIÓ ESPORTIVA “A”
PIRINAICA, F.C. “A” – SANTPEDOR, C.F. “A”
CARDONA, C.F. “A” – LLORENÇA F.C., C.E. “A”
SALLENT, C.E. “A” – GIRONELLA, C.F. AT. “B”

Jornada 24 (16-03-2014)

NAVAS,C.E. “A” – GIMNASTIC MANRESA, C. “A”
VILADECAVALLS C.F. “A” – CAN TRIAS, U.D. “A”
JOANENC, F.C. “A” – CASTELLBELL I VILAR, C.E. “A”
PUIGREIG, C.E. “A” – MARGANELL, C.E. “A”
CASTELLNOU UNIÓ ESPORTIVA “A” – LA POBLA CLARAMUNT, C.F. “A”
SANTPEDOR, C.F. “A” – BALCONADA, U.E. “A”
LLORENÇA F.C., C.E. “A” – PIRINAICA, F.C. “A”
GIRONELLA, C.F. AT. “B” – CARDONA, C.F. “A”
SALLENT, C.E. “A” – OLVAN, C.E. “A”

Jornada 25 (23-03-2014)

OLVAN, C.E. “A” – NAVAS,C.E. “A”
GIMNASTIC MANRESA, C. “A” – VILADECAVALLS C.F. “A”
CAN TRIAS, U.D. “A” – JOANENC, F.C. “A”
CASTELLBELL I VILAR, C.E. “A” – PUIGREIG, C.E. “A”
MARGANELL, C.E. “A” – CASTELLNOU UNIÓ ESPORTIVA “A”
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. “A” – SANTPEDOR, C.F. “A”
BALCONADA, U.E. “A” – LLORENÇA F.C., C.E. “A”
PIRINAICA, F.C. “A” – GIRONELLA, C.F. AT. “B”
CARDONA, C.F. “A” – SALLENT, C.E. “A”

Jornada 26 (30-03-2014)

VILADECAVALLS C.F. “A” – NAVAS,C.E. “A”
JOANENC, F.C. “A” – GIMNASTIC MANRESA, C. “A”
PUIGREIG, C.E. “A” – CAN TRIAS, U.D. “A”
CASTELLNOU UNIÓ ESPORTIVA “A” – CASTELLBELL I VILAR, C.E. “A”
SANTPEDOR, C.F. “A” – MARGANELL, C.E. “A”
LLORENÇA F.C., C.E. “A” – LA POBLA CLARAMUNT, C.F. “A”
GIRONELLA, C.F. AT. “B” – BALCONADA, U.E. “A”
SALLENT, C.E. “A” – PIRINAICA, F.C. “A”
CARDONA, C.F. “A” – OLVAN, C.E. “A”

Jornada 27 (06-04-2014)

OLVAN, C.E. “A” – VILADECAVALLS C.F. “A”
NAVAS,C.E. “A” – JOANENC, F.C. “A”
GIMNASTIC MANRESA, C. “A” – PUIGREIG, C.E. “A”
CAN TRIAS, U.D. “A” – CASTELLNOU UNIÓ ESPORTIVA “A”
CASTELLBELL I VILAR, C.E. “A” – SANTPEDOR, C.F. “A”
MARGANELL, C.E. “A” – LLORENÇA F.C., C.E. “A”
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. “A” – GIRONELLA, C.F. AT. “B”
BALCONADA, U.E. “A” – SALLENT, C.E. “A”
PIRINAICA, F.C. “A” – CARDONA, C.F. “A”

Jornada 28 (13-04-2014)

JOANENC, F.C. “A” – VILADECAVALLS C.F. “A”
PUIGREIG, C.E. “A” – NAVAS,C.E. “A”
CASTELLNOU UNIÓ ESPORTIVA “A” – GIMNASTIC MANRESA, C. “A”
SANTPEDOR, C.F. “A” – CAN TRIAS, U.D. “A”
LLORENÇA F.C., C.E. “A” – CASTELLBELL I VILAR, C.E. “A”
GIRONELLA, C.F. AT. “B” – MARGANELL, C.E. “A”
SALLENT, C.E. “A” – LA POBLA CLARAMUNT, C.F. “A”
CARDONA, C.F. “A” – BALCONADA, U.E. “A”
PIRINAICA, F.C. “A” – OLVAN, C.E. “A”

Jornada 29 (27-04-2014)

OLVAN, C.E. “A” – JOANENC, F.C. “A”
VILADECAVALLS C.F. “A” – PUIGREIG, C.E. “A”
NAVAS,C.E. “A” – CASTELLNOU UNIÓ ESPORTIVA “A”
GIMNASTIC MANRESA, C. “A” – SANTPEDOR, C.F. “A”
CAN TRIAS, U.D. “A” – LLORENÇA F.C., C.E. “A”
CASTELLBELL I VILAR, C.E. “A” – GIRONELLA, C.F. AT. “B”
MARGANELL, C.E. “A” – SALLENT, C.E. “A”
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. “A” – CARDONA, C.F. “A”
BALCONADA, U.E. “A” – PIRINAICA, F.C. “A”

Jornada 30 (04-05-2014)

PUIGREIG, C.E. “A” – JOANENC, F.C. “A”
CASTELLNOU UNIÓ ESPORTIVA “A” – VILADECAVALLS C.F. “A”
SANTPEDOR, C.F. “A” – NAVAS,C.E. “A”
LLORENÇA F.C., C.E. “A” – GIMNASTIC MANRESA, C. “A”
GIRONELLA, C.F. AT. “B” – CAN TRIAS, U.D. “A”
SALLENT, C.E. “A” – CASTELLBELL I VILAR, C.E. “A”
CARDONA, C.F. “A” – MARGANELL, C.E. “A”
PIRINAICA, F.C. “A” – LA POBLA CLARAMUNT, C.F. “A”
BALCONADA, U.E. “A” – OLVAN, C.E. “A”

Jornada 31 (11-05-2014)

OLVAN, C.E. “A” – PUIGREIG, C.E. “A”
JOANENC, F.C. “A” – CASTELLNOU UNIÓ ESPORTIVA “A”
VILADECAVALLS C.F. “A” – SANTPEDOR, C.F. “A”
NAVAS,C.E. “A” – LLORENÇA F.C., C.E. “A”
GIMNASTIC MANRESA, C. “A” – GIRONELLA, C.F. AT. “B”
CAN TRIAS, U.D. “A” – SALLENT, C.E. “A”
CASTELLBELL I VILAR, C.E. “A” – CARDONA, C.F. “A”
MARGANELL, C.E. “A” – PIRINAICA, F.C. “A”
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. “A” – BALCONADA, U.E. “A”

Jornada 32 (18-05-2014)

CASTELLNOU UNIÓ ESPORTIVA “A” – PUIGREIG, C.E. “A”
SANTPEDOR, C.F. “A” – JOANENC, F.C. “A”
LLORENÇA F.C., C.E. “A” – VILADECAVALLS C.F. “A”
GIRONELLA, C.F. AT. “B” – NAVAS,C.E. “A”
SALLENT, C.E. “A” – GIMNASTIC MANRESA, C. “A”
CARDONA, C.F. “A” – CAN TRIAS, U.D. “A”
PIRINAICA, F.C. “A” – CASTELLBELL I VILAR, C.E. “A”
BALCONADA, U.E. “A” – MARGANELL, C.E. “A”
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. “A” – OLVAN, C.E. “A”

Jornada 33 (25-05-2014)

CASTELLNOU UNIÓ ESPORTIVA “A” – OLVAN, C.E. “A”
PUIGREIG, C.E. “A” – SANTPEDOR, C.F. “A”
JOANENC, F.C. “A” – LLORENÇA F.C., C.E. “A”
VILADECAVALLS C.F. “A” – GIRONELLA, C.F. AT. “B”
NAVAS,C.E. “A” – SALLENT, C.E. “A”
GIMNASTIC MANRESA, C. “A” – CARDONA, C.F. “A”
CAN TRIAS, U.D. “A” – PIRINAICA, F.C. “A”
CASTELLBELL I VILAR, C.E. “A” – BALCONADA, U.E. “A”
MARGANELL, C.E. “A” – LA POBLA CLARAMUNT, C.F. “A”


Jornada 34 (01-06-2014)

SANTPEDOR, C.F. “A” – CASTELLNOU UNIÓ ESPORTIVA “A”
LLORENÇA F.C., C.E. “A” – PUIGREIG, C.E. “A”
GIRONELLA, C.F. AT. “B” – JOANENC, F.C. “A”
SALLENT, C.E. “A” – VILADECAVALLS C.F. “A”
CARDONA, C.F. “A” – NAVAS,C.E. “A”
PIRINAICA, F.C. “A” – GIMNASTIC MANRESA, C. “A”
BALCONADA, U.E. “A” – CAN TRIAS, U.D. “A”
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. “A” – CASTELLBELL I VILAR, C.E. “A”
OLVAN, C.E. “A” – MARGANELL, C.E. ”

Deixa un comentari

Aquest lloc utilitza Akismet per reduir el correu brossa. Aprendre com la informació del vostre comentari és processada